Projekty domów Poznań


Projekty domów

Oferujemy projektowanie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.

 

Co nas wyróżnia?

Z uwagi na nasze ogromne doświadczenie w realizacji obiektów budowlanych nasze projekt cechują roziwąania opytmalizujące koszta. Znając ceny robót budowlanych dobieramy rozwiązania, kóra pozwalają wykonać budynek solidnie, szybko i bez zbędnych kosztów. 

 

Wykonujemy indywidualne projekty budynków, jak również projekty rozbudów istniejących budynków. Projektujemy dobudowy, nadbudowy, przebudowy istniejących budynków w Poznaniu i okolicy. W szczeóglności specjalizuyjemy się w projektowaniu i budowie dachów płaskich oraz dachów zielonych. Specjalizujemy się w projektowaniu dachów zielonych. Projektujemy dach zielony- izolacje i wartwy roślinne na dachu zielonym.

W związku z tym nie znajdziesz na naszej stronie katalogu z tysiącami projektów. Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie i projektujemy budynki od podstaw, mając na uwadze oczekiwania Inwestora. Dzięki temu, nasze projekty są doskonale wkomponowane w otoczenie i zapewniają pełne wykorzystanie powierzchni.

Nasze projekty zawierają wiele detali i szczegółów, które opisują newralgiczne miejsca budynku. Jest to nieocenione w trakcie wykonawstwa budynku. W naszych projektach znajdują zastosowanie nowoczesne, (choć niedrogie) rozwiązania techniczne, które likwidują np. występowanie mostków cieplnych, oraz przyspieszają prace budowane.

 

Chcesz wybudować nietypowy dom z zielonym dachem lub rozbudować swój dom? Zrobić kapitalny remont, przebudowę istniejącego budynku? Zadzwoń do nas!

Projekt domu Sadowa w Poznaniu
Projekt domu ekonomicznego w Poznaniu
Projekt domu w Sędzinku. Dom z zielonym dachem
Projekt budowlany domu jednorodzinnego w Dymaczewie Nowym, Mosina
Projekt domu jednorodzinnego w Wirach koło Poznania
Projekt aranżacji wnętrz domu w Wirach koło Poznania
Projekt remontu elewacji budynku w strefie konserwatorskiej
Projekt budynku bliźniaczego w Gowarzewie
Projektu budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwu-lokalowego w Dąbowie k. Poznania
Projekt budynku kontenerowego
Projekt budynku biurowego w Luboniu
Projekt Słomowo